- Noctua

Цена
€64 92 / 126 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D9DX-i4-3U
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1366Server LGA 1356Server LGA 2011 - Narrow ILMLGA 2011-0LGA 2011-3
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 X H110mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base4 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 531 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123315599
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D9DX-i4-3U
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1366Server LGA 1356Server LGA 2011 - Narrow ILMLGA 2011-0LGA 2011-3
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 X H110mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base4 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 531 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123315599
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D9DX-i4-3U
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1366Server LGA 1356Server LGA 2011 - Narrow ILMLGA 2011-0LGA 2011-3
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 X H110mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base4 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 531 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123315599
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-D9DX-i4-3U
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1366Server LGA 1356Server LGA 2011 - Narrow ILMLGA 2011-0LGA 2011-3
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 92 x 92 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2000 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 78.9 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.8 dBA
РАЗМЕРИ: D95 x W95 X H110mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base4 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 531 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123315599
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1366 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | Server LGA 1356 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | Server LGA 2011 - Narrow ILM |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 x 92 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2000 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 46.44 CFM / 78.9 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | D95 x W95 x H110mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | full cooper base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 nickel plating cooper heatpipes |
| ТЕГЛО | 531 g |
| Тегло | 1.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Noctua NH-D9DX-i4 3U Сървърен Кулер – Висококачествено Охлаждане за Натоварени Сървъри
Проектиран за високопроизводителни сървъри и компактни 3U корпуси, Noctua NH-D9DX-i4 3U предлага изключително ефективно охлаждане с минимален шум. Независимо дали управлявате data center, виртуализация или интензивни изчисления, този кулер гарантира оптимална температурна стабилност и дълготрайност.
Основни Предимства:
- Тихо Работа: Вентилаторът NF-A9 PWM осигурява висок въздушен поток с ниски нива на шум.
- Идеален за 3U Сървъри: Компактна височина от 95mm за ограничени пространства.
- Качествена Изработка: Медна основа и топлинни тръби за ефективно отдаване на топлина.
- Широка Съвместимост: Поддържа Intel LGA2011 (square/narrow), LGA1356 и LGA1366.
- Лесна Инсталация: SecuFirm2™ система за бърз и лесен монтаж.
Технически Характеристики:
- Височина: 95mm (3U съвместим)
- Вентилатор: NF-A9 PWM (92mm, 4-pin)
- Макс. TDP: До 140W (в зависимост от въздушния поток)
- Ниво на Шум: 17.6–23.6 dB(A)
Подобрете охлаждането на вашия сървър с Noctua – ефективност, тишина и издръжливост в едно.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















